Oteller arası Turizm Kupasının 3’cüsünün, Alanya Yiyecek İçecek Yöneticileri Derneği (AYİYDER)’in sponsorluğunda 1’incisi düzenlenen Oteller arası Turizm kupasın’da Quattro Beach, Eftalia Otellerini 4-3 mağlup ederek şampiyon oldu

18 Otel takımının mücadele ettiği Turizm turnuvasında Quattro Beach namağlup şampiyon oldu. Şampiyonluğa giden yolda, grup maçlarında Vikingen Infinity’yi 8-2, Özkaymak’ı 7-1, Club Kastalia’yı 8-1 ve Alaiye Resort ile 2-2 beraberlikten sonra grup birincisi olarak gruptan çıktı.
Çeyrek Finalde Long Beach’i çekişmeli bir karşılaşma sonrası 3-2 eledi. Yarı Finalde Sun prime Numa Beach’i 4-1 yenerek, kolay bir galibiyetle finale çıktı.
Finalde Eftalia Hotels ile karşılaşan Quattro Beach tribünlerdeki ateşli taraftarınıda arkasına alarak maçı 4-3’lük net skorla mağlup ederek şampiyon oldu. Ayrıca Quattro taraftarı turnuva boyunca takımının yanında olup ateşli bir şekilde desteklediği için turnuvanın en ateşli taraftarı ödülününde sahibi oldu.
Maçtan sonra şampiyonluğu kutlamaya devam eden Quattro takımı, Otelde çalışan mesai arkadaşları tarafından da değişik kutlamalarla ödüllendirildi. Çalışma arkadaşları Habib Çabuk idaresindeki, Vedat Yüksel, Fatih Taşdan, Tuna Koşar, İbrahim Eken, Eyüp Gören, Fatih Kaya, Afşin Koçer, Mehmet Er, Emin Altundağ, Murat Kızılışık, Yunus Polat, Adem Demir, Ahmet Garip’in tek tek ellerini sıkarak, hem tebrik ettiler. Hem de şampiyonluk sevincini birlikte yaşadılar.

Ayhan Çetinkaya

Görseller için tıklayın

Paylaş
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn