ÖHEP Okulları Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında bir hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenledi.

ÖHEP ilk olarak hafta başında Araştırmacı-Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı‘nın “İçimizden Biri: Mustafa Kemal ATATÜRK” adlı söyleşi ile öğrencilerini buluşturdu.
Ardından geleneksel olarak düzenlenen nostaljik açık hava sineması ile bir araya gelen öğrenci,öğretmen ve veliler “Neşeli Günler” filmi ile eski günlere gittiler.

Bayramın adına yakışır şekilde hafta boyunca devam eden sınıflar arası spor aktiviteleri ise nefesleri kesti. Kıyasıya geçen yarışlarla izleyenlere de keyif dolu anlar yaşatan ÖHEP’li öğrenciler bayramın tadını doyasıya çıkardı.

Gençlik etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerin son gününde ise dans kulübü öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler izleyenleri büyüledi. Farklı kültürleri dansları ile yaşatarak görsel bir şölen sunan öğrencilerin heyecanları da görülmeye değerdi.

Kutlamalar için düzenlenen konserle de 19 Mayıs coşkusu adeta tavan yaptı. Alanya’nın sevilen gruplarından olan ve Rock müziğin etkileyici seslerinden Araf grubu sahne aldı. Sevilen şarkıların seslendirildiği,ÖHEP’li öğrencilerin de müziğe dansları ile eşlik ettiği konser eğlenceli anlara sahne oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here