Hakkımızda

ProMedya Agency 2009 yılında Alanya’da bir beyin fırtınası içinden çıktı. Tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederken bir yandanda Alanya’daki kitlelere bunları anlatarak hem müşterilerini hemde kendi farklarını ortaya koymaya başlamıştır. Kısa süre içerisinde Alanya’nın önde gelen firmaları tarafından fark edilen ProMedya Agency kendini geliştirme amacını hiç bir zaman unutmamakla kendini yenilemeye devam etmiştir.

Yapmış olduğumuz tasarımlarda yenilikleri takip ederken tasarımcılarımız kendilerini geliştirmek için her gün saatlerce yeni tasarımları incelemektedirler. Kurumsal Kimlik, Promosyon Ürünleri ve Web çalışmalarında gelişen teknolojiyi göz önünde bulundurarak bunu düşünememiştik dedirtecek işlerin altına imza atabilen bir firmayız.

Farkı ve farkındalıgın son noktaya varabilmesi için müşterilerimizle proje sürecince iletişim içinde olmaktayız. Farkımızı fark edin ! Ve biz ProMedya Agency.

 Neden Başarılıyız?

  • ProMedya Agency Aynı fikri iki kere uygulamazOrjinalliği ve kaliteden ödün vermektense kepenkleri kapatırız.
  • İsteklere ve görüşlere her zaman açığız ama mantıksıza da dur demesini biliriz.
  • Müşterilerimize gereksiz fazla para harcatmamayı prensip haline getirir ve en güzel reklamın en iyi projenin etüdünü günlerce çalışarak proje sunarız.
  • ProMedya proje amaçlarını ve fikirlerini mücevher gibi saklamaz, ekibimizle müşterilerimize gönüllü eğitim veririz. (Biliriz ki, kaliteyi seçebilen ve kıymet veren ancak bilinçli müşterilerdir)
  • Çalışanlarımızı kendini geliştirebilen kişiler arasından özenle
    seçeriz.

UNUTMAYIN!

Dili doğru kullanmak sizi doğru kitleye ulaştırır

Rusça, İngilizce, Almanca, İskandinav Dilleri, Farsça, Arapça ve dünya dillerine hakim kadromuzla sizi doğru anlatalım

www.promedyaagency.com